Gecenin Yağmuru Nedir ?

Gecenin yağmuru, senaryosunu benim yazdığım bir anime hikayesidir. Kurgusunu genel hatlarıyla aklımda tamamladım. Bence çok güzel ve etkileyici bir hikaye oldu. Görüşlerine çok saygı duyduğum Edebiyat Bölümünde okuyan, yazar ve farklı alanlardaki arkadaşlarımdan aldığım geri dönüşlerde oldukça olumlu. Bunun üzerine bu hikayeyi şimdi de sizin taktirlerinize sunuyorum. Umarım sizlerde beğenirsiniz.

Gecenin Yağmuru – Konu

Hikayemiz Yağmur ve arkadaşlarının maceralarını konu almaktadır. Karakterimiz Yağmur kardeşini çok sever ve ailesine oldukça düşkündür. Geçirdiği bir kaza sonucu komaya girer. Modern tıp bu gibi durumlara bitkisel hayat veya yarı ölü insan bedeni tanımlamasını yapar. Dünyada durum böyle iken insanın ruhu bambaşka bir yerde hapis kalmış olur. Burası ne yaşayanların dünyası ne de ölülerin diyarıdır. Burası Yuğata’dır. Yuğata’da dünyadaki orta çağı anımsatan kılıç, kalkan, asa vb. aletler kullanılır. Oldukça tehlikeli bir vahşi doğası vardır. İnsan ruhu için bu diyarda hayatta kalabilmek bile bir başarıdır.

Gecenin Yağmuru – Oku

Gecenin Yağmuru’nu okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Ayrıca Kategorilerde Gecenin Yağmuru kısmından tüm bölümlere de yine erişebilirsiniz.

Gecenin Yağmuru hikayesini buradan okuyabilirsiniz

KAPAT